Jednym z najbardziej wyszukanych, choć wcale nie zaskakujących prezentów na 16. urodziny dla dziewczynek, jest powiększenie piersi. To co kiedyś wydawało nam się niedorzeczne dziś stanowi pewne standardy.

Młodzież dojrzewa szybciej. Nastolatka wygląda jak młoda dama i jeśli natura jej poskąpiła dużego i jędrnego biustu, to nie należy popadać w kompleksy, ale udać się do kliniki chirurgii plastycznej. W Polsce nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca i zabieg powiększania piersi nie jest już czymś wyjątkowym.

Aby poddać się wszczepieniu implantów, należy zrobić wcześniej USG. Całość trwa około półtorej godziny i właściwie tego samego dnia można iść do domu, aby stanąć przed lustrem i odkrywać na nowo swoje ciało. Można by dyskutować na temat tego, czy szesnastoletnia dziewczyna jest świadoma swoich atutów i obwiniać ją za próżność i głupotę, niemniej trudno się dziwić pewnym decyzjom, jeśli na plakatach, w gazetach i w telewizji gwiazdy mają wielkie i jędrne piersi.

www.polandmuaythai2014.eu

W tym wieku każda nastolatka chce wyglądać jak jej idolka i brak odpowiednich walorów może doprowadzić do zaburzeń psychologicznych z brakiem akceptacji siebie na czele.

By lukasz