Auto a gadżety

8 maja 2018 Wyłącz przez lukasz
tablice informacyjne aluminiowe atlas maszyny

Wyobraźcie sobie taką sytuację: budzik nie zadzwonił (albo dzwonił, ale nie udało mu się was dobudzić). Wstajecie później niż zwykle, z wizją ponownego spóźnienia się do pracy. Nie mieliście więc czasu na śniadanie ani nawet na łyk stawiającej na nogi czarnej kawy.

I tu z ratunkiem przychodzi wam wasz samochód. Jak? Jeden z włoskich samochód w swoim standardowym wyposażeniu ma… ekspres do kawy. Ekspres, oprócz tego, że niezwykle pomocny, jest też kompaktowy i elegancki.

Przydatny gadżet pokochają też pewnie ci, którzy w trasie spędzają długie godziny i nie mogą pozwolić sobie na utratę skupienia. Jeszcze inny gadżet będą miały samochody japońskie. Niebawem do sprzedaży trafi prawdziwe auto przyszłości – ekologiczna Toyota Mirai.

Samochód ma być zasilany wodorem, co w znaczący sposób ulży środowisku. Cena cacka nie jest niska, ale podobno ze względu na jego ekologiczne walory rząd japoński wesprze obywateli w jego zakupie. Jakie jeszcze gadżety wymyślą producenci? Czekamy z niecierpliwością.